محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

شرکت تجارت گستر آرارات

عرضه کننده انواع ادوات کشاورزی

درباره تجارت گستر آرارات

درباره تجارت گستر آرارات

مجموعه تجارت گستر آرارات با سرمایه گذاری بخش خصوصی برای تامین قطعات و ملزومات تولید کنندگان و کارخانه ها در سال 1383 شروع به فعالیت کرد. مجموعه تجارت گستر آرارات با گذشت زمان و در جهت تکمیل سیاست ها و هدف گذاری های انجام شده، دامنه محصولات خود را افزایش داد و دپارتمان های مختلفی را پایه گذاری نمود.
اکنون تامین انواع ادوات کشاورزی مدرن و با تکنولوژی روز و کیفیت بالا یکی از فعالیت های پایه این مجموعه می باشد که از طریق شبکه گسترده و منسجم (نمایندگان و عاملان فروش این شرکت) فروش همه محصولات در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. حمایت های همه جانبه و بی دریغ مرکز توسعه مکانیزاسیون و سازمان های مرتبط، برخورداری دستگاه ها و ادوات کشاورزی شرکت آرارات را از تسهیلات بانکی فراهم آورده است.
یکی از دپارتمان های قدرتمند و فعال مجموعه تجارت گستر آرارات پشتیبانی پس از فروش می باشد. ارسال کارشناس برای آموزش و راه اندازی دستگاه ها و آشناسازی نمایندگان و مصرف کنندگان با نحوه عملکرد و سرویس دستگاه ها به صورت کاملا رایگان، راهنمایی در طول فصل کار و در صورت نیاز ارسال لوازم مصرفی و یدکی به محل مورد نظر خریدار بخشی از فعالیت های این واحد می باشد.
انجام و مشاوره خدمات حمل و نقل بین الملل و امور بازرگانی و ترخیص از دیگر خدمات مجموعه تجارت گستر آرارات به شمار می رود.